• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgazsaraycik
  • https://twitter.com/ilgazsaraycik
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
Üyelik Girişi
Gönderin Yayınlayalım
Takvim
Reklam Alanı
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!

Temsilcilikler

AŞAĞIDAKİ ANKET SİTELERİNE ÜYE OLUN
HEM SİZ HEM SİTEMİZ KAZANSIN


Market Agent Anket Sitesi

Görüşleriniz önemlidir ve size para kazandırır. Görüşleriniz için, nakit para değerinde Bonus puanları elde edin: Ankete katılımcı olarak kayıt: 150 Puan, Online anketlerine katılım: 20 - 250 Puan. Hesaplama: 1 Euro = 100 Cent = 100 Bonus puan. Puanlardan oluşan alacağınızı dilediğinizde, Takas Pazarı üzerinden ödetebilir veya kooperasyon partnerlerimizin ürün veya hizmetleriyle takas edebilirsiniz.


Myiyo Anket Sitesi


Kısaca anket sitesi diyebiliriz. Bu site ile düzenli olmasada zaman zaman gelen anketlerle para kazanacaksınız. Şuan bir anketten 6 TL kazanılıyor.

Hepimizin sanalda boş vakti oluyor. Bir çoğumuz bu boş zamanları youtube gibi platformlarda geçiriyor. Peki size bu boş zamanlarınızda 5-10 dakika ayırarak anket doldurarak 5-10 TL arasında para kazanabileceğini söylesek? Evet bu mümkün. Hemde Myiyo ile çok kolay.

                           
Napolyon Anket Sitesi

Türkiye’nin ilk ve en büyük izinli online araştırma veritabanına sahip Napolyon.com, 1.2 milyonun üzerinde kayıtlı üyesine ilgi alanları ve tercihlerine uygun araştırmalara katılmasını sağlayarak katıldıkları araştırmalardan kazandıkları puanlarla; pek çok seçkin markanın indirimlerinden yararlanma, kültür sanat ve spor etkinliklerine katılma, yardım kuruluşlarına destek olma gibi pek çok alanda fırsat sahibi olma imkanı vermektedir.TOLUNA Anket Sitesi

Toluna anket doldurarak kazandıran bir araştırma şirketidir. Site, interaktif arayüzüyle etkileşime önem veren ve topladığı bilgiler karşılığında sizlere puan (para) kazandıran bir şirkete aittir.
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret5564
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.13406.1586
Euro6.63636.6629
Reklam Alanı
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!